Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak włączyć ostrzeżenie o gołoceci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak włączyć ostrzeżenie o gołoceci

    To jak ja mam wybrnąć z 17-latkiem z ponad 360tyś.km na blacie :?: :wow
    Dopłacić, żeby ktoś przygarnął :?:

  • #2
    Jak włączyć ostrzeżenie o gołoceci

    Jestem posiadaczem octavii agr ze zwykłym MFA spalanie temperatura itp ostatnio zauważyłem ze jest tam ten płatek śniegu i w ogóle nie działa przy żadnej temperaturze da się włączyć to jakoś vagiem lub co ???

    Komentarz


    • #3
      gołoceci a co to jest :?: :lol:


      TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

      Komentarz


      • #4
        chodziło mi o gołoledź przepraszam
        :lol:

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez zajec692
          jest tam ten płatek śniegu i w ogóle nie działa przy żadnej temperaturze
          No nie wiem jaką masz tam u siebie temperaturę, ale jak np zaczniesz jazdę przy temp. 8st C to temp spadając poniżej 5 st C licznik się odezwie dźwiękiem, wyświetli płatek śniegu i przełączy na wyświetlanie temperatury.
          VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
          Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

          Komentarz


          • #6
            No własnie tak nie jest. temperatura na minusie i nic sie nie pokazuje w ogóle

            Komentarz


            • #7
              On się wyłącza poniżej jakiejś tam temp. a od +4*C w dół się załącza. Może jest już na tyle zimno, że nie pokazuje? Chyba czescy inżynierowie założyli, że jak jest załóżmy -8*C to już każdy czuje w kościach i nie trzeba nikomu przypominać, że jest ślisko
              Laurin & Klement

              Komentarz


              • #8
                Mi pokazuje temp. gdy jest mniej jak 5 stopni. Sam się przełącza na wskazywanie temperatury. Tylko, że nie piszczy. No i poniżej jakiejś temperatury wszystko jest normalnie, choć to w sumie wytłumaczalne bo mając -18 stopni każdy zauważy, że może być ślisko, najgorsze są wahania w okolicach 0.

                Komentarz


                • #9
                  U mnie ten płatek śniegu jest widoczny w zakresie od -5 do +5.
                  رافال
                  Spoty
                  Cause freedom is a lonely road
                  My O2FL

                  Komentarz


                  • #10
                    dziś było +1 i nic nie pokazywało. W ogóle nigdy nie działało mi to ostrzeżenie nie wiem czemu al wie ktoś czy da sie to jakoś sprawdzić co z tym lub włączyć vagiem

                    [ Dodano: Sro 05 Lut, 14 17:31 ]
                    jest ktoś w stanie pomóc ?

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X